18
Komentujte

avatar
8 Komentovat vlákna
10 Vlákno odpovídá
0 Sledující
 
Nejaktivnější
Nejdiskutovanější
9 Komentovat autory
AnežkaDanielaTeta z jiného světaJarraMili Autoři nedávných komentářů
  Upozornit  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Alžběta Šedá
Host
Alžběta Šedá

Wow!! šokující, ale skutečné… realita je krutá a všechno závisí na okolnostech. Sama jsem neměla jednoduché dětství a plně dokážu pochopit ty, kteří ze zoufalství konají zoufalé činy. Chápu sebevrahy i samotáře. Dokážu se vžít do jejich utrpení, protože jsem zažívala něco podobného (když pominu drogy a prodejnost těla – až takhle ne). Líbí se mi, jak upřímně je to napsáno. Necítím vulgaritu ve slovech, které druzí odsuzují. Všechno je o pohledu na věc a životních zkušenostech. Vadí mi neupřímnost… a že je jí kolem nás víc než dost. Upřímnost zraňuje… ale jenom neznalé jedince. Odsouzení proběhne ve vteřině, ale… Číst vice »

Marcus Wang
Host
Marcus Wang

Zajímavé, ukázky i komentář o knize (i když na mne trochu básnicky nadnesené a rozvláčné, pardon). Knihu přečtu a vrátím se. 🙂
Á propó, znáš nějakou holku, která dělá “tu práci”, osobně? Mohl bys ji milovat a pomáhat jí?

Edvin
Host
Edvin

Děkuji za varování.

Marcus Wang
Host
Marcus Wang

Varovani proti cemu? 😉
Dusemrdy jsem uz docetl. Prvni pulka zajimava, pak se to znacne opakovalo dokola. Uff, tezkej zivotni probeh.

Mili
Host
Mili

Tak, aby byla odezva…..ani trochu mě nenapadlo odsuzovat tu holku…zato ti co za ní chodí……chudinky…s vykřičníkem ironickým! A určitě je dobře, že je to na surovo podané. Ono je to takové…tak jak jinak. Do dneška jsem nepochopila, proč někdo dostane tak nandáno, že se z toho lze jen těžko dostat….myslím, že to ke zdokonalení nepomáhá…spíš dostat se ještě hloub. I kdyby to měli karmicky (nebo tak nějak) přijde mi to přepísklé a s píš kontraproduktivní. Vím, že to je, žažila jsem si taky něco… (tohle “zaplaťněkdo” ne)…ale nevím, jestli má cenu se v tom babrat …když se s tím setkám… Číst vice »

Jarra
Host
Jarra

Debata skoro půl roku stará, ale přesto se ptám: Proč člověk – dítě, které mluví a rozumí a chápe…neuteče na policii, k učitelce, do jakékoli ordinace…instituce…na faru….do p….CO tu dívku…tisíce jiných zneužívaných dětí, žen….DRŽÍ u jejich tyranů? Možná, že odpověď na tuhle otázku by byla odpovědí na vše…….
Nevšimla jsem si vulgarity. jen bolestné reality.

Teta z jiného světa
Host
Teta z jiného světa

Hustý.
Ale život je takový.

Máma měla málo lásky pro sebe. Nedala ji dceři a ta nemá ráda sebe ani své tělo.

Ale vypadá, že je na dobré cestě. Pokud dokáže vidět krásu, jiskra lásky je.

Daniela
Host
Daniela

Děkuji všem.Děkuji sobě, že nejsem v hrobě.Aneb jak mi přišlo odněkud z hlubin mé bytosti :Děkuji ti dobrý Bože, žes mi seslal tohle hoře,jinak bych už mrtvá byla ani bych si neužila.
Je z toho východisko- vím to. Čauky Zdenku a všichni :))

Anežka
Host
Anežka

????Miluju knihy podle skutečnosti ????????I přesto že nejsem čtenář. Uvažuji, že si tuto knihu budu přát k Vánocům. A po přečtení tohoto článku jsem na 100% rozhodnuta a tuto knihu chci.Jsem přibližně v těch letech v kterých právě psala Natascha tuto knihu, a nedokážu si to všechno představit.(Že by jsem prožívala něco podobného, či stejného) U ostatních lidí, kteří se dostali do takovýhlech situací to vůbec nechápu. U ní to naopak zcela chápu. Né dost dobré dětství, má dle mě každý pátý člověk. Jenže tohle nebylo dost dobré dětství, bylo to doslova příšerné dětství. #Zdeněk Kopřiva Úžasný článek, kde jste… Číst vice »

Copyright © 2007 - 2019 malé srdce