Upozornit
Upozornit na
guest

18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Alžběta Šedá
Alžběta Šedá
9 let před

Wow!! šokující, ale skutečné… realita je krutá a všechno závisí na okolnostech. Sama jsem neměla jednoduché dětství a plně dokážu pochopit ty, kteří ze zoufalství konají zoufalé činy. Chápu sebevrahy i samotáře. Dokážu se vžít do jejich utrpení, protože jsem zažívala něco podobného (když pominu drogy a prodejnost těla – až takhle ne). Líbí se mi, jak upřímně je to napsáno. Necítím vulgaritu ve slovech, které druzí odsuzují. Všechno je o pohledu na věc a životních zkušenostech. Vadí mi neupřímnost… a že je jí kolem nás víc než dost. Upřímnost zraňuje… ale jenom neznalé jedince. Odsouzení proběhne ve vteřině, ale… Číst vice »

Marcus Wang
Marcus Wang
9 let před

Zajímavé, ukázky i komentář o knize (i když na mne trochu básnicky nadnesené a rozvláčné, pardon). Knihu přečtu a vrátím se. 🙂
Á propó, znáš nějakou holku, která dělá „tu práci“, osobně? Mohl bys ji milovat a pomáhat jí?

Marcus Wang
Marcus Wang
Odpovědět  malé srdce
4 let před

Ahoj Zdeňku, promiň za zpoždění, byl jsem odsunut v Asii. Knihu Seelenficker právě čtu, nebylo lehké ji sehnat! Sloveso MILOVAT jsi rozebral dostatečně, nemám další komentář. Je vidět, že rád píšeš. 😉 Ano, kniha „Mezi mužem a ženami“ obsahuje pouze prožité příběhy, nic není vymyšleno. Tím ovšem nechci tvrdit, že je autobiografická. Dostat knihu na iTunes je pakárna. Zvládneš to sám, pokud jsi šikovný. Já potřeboval pomoc ajťáka. Vkládat lze prakticky jen z Applu s použitím jejich softwaru Autor. Jestli se tvá kniha objeví v nabídce knih je záhadné. Vyhledat ji lze. Musíš se tím prokousat. Kolik si přesně berou… Číst vice »

Edvin
Edvin
8 let před

Děkuji za varování.

Marcus Wang
Marcus Wang
Odpovědět  Edvin
8 let před

Varovani proti cemu? 😉
Dusemrdy jsem uz docetl. Prvni pulka zajimava, pak se to znacne opakovalo dokola. Uff, tezkej zivotni probeh.

Mili
Mili
8 let před

Tak, aby byla odezva…..ani trochu mě nenapadlo odsuzovat tu holku…zato ti co za ní chodí……chudinky…s vykřičníkem ironickým! A určitě je dobře, že je to na surovo podané. Ono je to takové…tak jak jinak. Do dneška jsem nepochopila, proč někdo dostane tak nandáno, že se z toho lze jen těžko dostat….myslím, že to ke zdokonalení nepomáhá…spíš dostat se ještě hloub. I kdyby to měli karmicky (nebo tak nějak) přijde mi to přepísklé a s píš kontraproduktivní. Vím, že to je, žažila jsem si taky něco… (tohle „zaplaťněkdo“ ne)…ale nevím, jestli má cenu se v tom babrat …když se s tím setkám… Číst vice »

Mili
Mili
Odpovědět  malé srdce
8 let před

Já také nevím…jen si něco myslím nebo se domnívám… a opravdu asi dokud to člověk neprožije (nebo si nepamatuje 🙂 ) tak ví prdlačku. Oceňuji tvůj přístup a obdivuji tvou …nevím jak to napsat tak…“nevztahovačnost“. Takových lidí moc není.

Jarra
Jarra
8 let před

Debata skoro půl roku stará, ale přesto se ptám: Proč člověk – dítě, které mluví a rozumí a chápe…neuteče na policii, k učitelce, do jakékoli ordinace…instituce…na faru….do p….CO tu dívku…tisíce jiných zneužívaných dětí, žen….DRŽÍ u jejich tyranů? Možná, že odpověď na tuhle otázku by byla odpovědí na vše…….
Nevšimla jsem si vulgarity. jen bolestné reality.

Jarra
Jarra
Odpovědět  malé srdce
8 let před

Ano. Strach. Pocit, že SEM patřím. Do tohoto bahna. Že tu je můj úkol, úděl, zodpovědnost….za matku,která selhala… lhostejno mám-li 18 nebo pouze 8 let…. Že, zkrátka, jakkoliv je to hrozné, bolavé, zvrácené, nezákonné….je to úděl, který někde hluboko musím….chci nést, musím nést…nesu…dokud nepochopím, ze NEchci, NEmusím…NEbudu…….

Teta z jiného světa
Teta z jiného světa
Odpovědět  Jarra
8 let před

Ano pocit, že SEM patřím. Děti, všechny, ať je jejich matka jakákoliv, ji milují.
Buď nevědí, že se dá žít jinak nebo se toho JINAK bojí. JINAK neznají. Jdou-li samy do JINAK stejně se tam vracejí…

Teta z jiného světa
Teta z jiného světa
8 let před

Hustý.
Ale život je takový.

Máma měla málo lásky pro sebe. Nedala ji dceři a ta nemá ráda sebe ani své tělo.

Ale vypadá, že je na dobré cestě. Pokud dokáže vidět krásu, jiskra lásky je.

Daniela
Daniela
8 let před

Děkuji všem.Děkuji sobě, že nejsem v hrobě.Aneb jak mi přišlo odněkud z hlubin mé bytosti :Děkuji ti dobrý Bože, žes mi seslal tohle hoře,jinak bych už mrtvá byla ani bych si neužila.
Je z toho východisko- vím to. Čauky Zdenku a všichni :))

Anežka
Anežka
4 let před

????Miluju knihy podle skutečnosti ????????I přesto že nejsem čtenář. Uvažuji, že si tuto knihu budu přát k Vánocům. A po přečtení tohoto článku jsem na 100% rozhodnuta a tuto knihu chci.Jsem přibližně v těch letech v kterých právě psala Natascha tuto knihu, a nedokážu si to všechno představit.(Že by jsem prožívala něco podobného, či stejného) U ostatních lidí, kteří se dostali do takovýhlech situací to vůbec nechápu. U ní to naopak zcela chápu. Né dost dobré dětství, má dle mě každý pátý člověk. Jenže tohle nebylo dost dobré dětství, bylo to doslova příšerné dětství. #Zdeněk Kopřiva Úžasný článek, kde jste… Číst vice »

Copyright © 2007 - 2019 malé srdce
18
0
Pokud se vám článek líbil a chcete k němu něco říct, napište svůj komentář.x