Odkazy


Na tuto stránku si budu ukládat odkazy webů, které velmi rád navštěvuji. Pokud se zde, mí drazí přátelé, ještě nenacházíte, neznamená to, že jsem na Vás zapomněl. Odkazy na Vás zde budu vkládat průběžně podle volného času, který mám momentálně k dispozici:-) Pokud znáte nějaký zajímavý web, o kterém si myslíte, že by tu měl být, napište mi prosím.

aaa

Slepý oslík

Slepý osel aneb Obyčejná nula aneb Beznadějný případ… Originální články, které nikde jinde nenajdete. Nic vyčteného jen prožitá moudrost tohoto českého kluka.
Ilusia

Ilusia.net

Vladek Zankovsky Vedoucí studia Banana Films, scenárista, střihač, kameraman , režisér více než 360 dokumentárních filmů, klipů, ukázek a reklamních šotů. Pracoval jsem na mnoha mezinárodních projektech, dokumentárních filmech, předvolebních kampaních a reklamních akcí velkých výrobců, včetně Prostor & Gamble, Philips Morris, Saatchi & Saatchi , a dalších.
Aluška

Aluška – alternativní web

Vítejte na místě, kde se sny stávají skutečností. Alternativní web.
Cesta člověka

Cesta člověka

Inspirativní web, kde najdete mnoho článků od různých autorů.
Krvavé umění

Krvavé umění

Krvavé umění – další mé oblíbené děvče s neuvěřitelně velkým literárním potenciálem. Kdo má rád literaturu, zde si zcela jistě přijde na své.
Šesté slunce

Šesté slunce

Šesté slunce – Web jednoho skvělého člověka a velmi talentovaného spisovatele – Petra Hynka. Krásná slova a krátké myšlenky oblaží jistě každého:-)
Teruda

Teruda

Teruda – můj největší miláček, jejíž blog byl školou optimismu. Bohužel nové články zde již nehledejte.
Autíček Jeníček

Autíček Jeníček

Autíček Jeníček – blog skvělé mámy o autisme svého syna Jeníčka. Amélie, maminka Jeníčka je ta vůbec nejlepší máma, kterou znám.
Samotářka

Samotářka

Samotářka – maminka Terezky a žena, která když něco dělá, tak to dělá na 100%
Dogma prachu

Dogma prachu

Dogma prachu – jeden úžasný projekt

[nextpage title=“Strana 2″]

Pixabay

Pixabay

Pixabay – Volné obrázky a videa, které můžete používat kdekoliv. Všechny obrázky a videa na Pixabay jsou zprostěni autorských práv pod Creative Commons CC0. Můžete si stáhnout, upravovat, šířit a používat je bez licenčních poplatků za nic jak se vám líbí, a to i v komerčních aplikacích.
2conv

2conv

Youtube konvektor do Mp3 – šikovná aplikace!
Snímek obrazovky pořízený 2015-10-31 23:43:26

Žít je umění

Jak přijmout nepřijatelné, milovat utrpení, cítit se svobodně i v poutech, vzít do svých rukou osud mi daný a být šťastný (a třeba i prožívat hlubokou blaženost :-))
Lorber

Jakob Lorber

Za všech časů bývali čistí, Bohu oddaní lidé, kteří slyšeli v srdci Božího Ducha. Známe všichni přemnohá místa Starého zákona, kde praví prorok: „I pravil Hospodin ke mně.“ A toto vnitřní spojení mezi Bohem a člověkem, jak nám o něm dávají zprávu Mojžíš, Samuel, Isaiáš a jiní proroci a osvícenci Starého a Nového zákona, že by v naší době nebylo již možné?

Vrtulka

Vrtuľka – hračky vyrobené v Európe

Vrtuľka – hračky vyrobené v Európe – zatiaľ len pre slovenských zákazníkov.
Život Elfoslava

Život Elfoslava

Život Elfoslava – Pohled na život přes osobní zkušenost. Krásné, srozumitelné články příjemného člověka.
Khira

Kfjetinka v mezičase

Kfjetinka v mezičase – suprová pohodová baba, která má v sobě daleko větší hloubku než se na první pohled může zdát. Další z mých velkých miláčků:-)
Malachim

Malachim

MALACHIM – velmi pozoruhodné webové stránky Iluminátů. Pozor nejedná ze o Zednáře!!! Co přesně je jejich filosofií se dočete ZDE

 

 Otvor oči

Místo, kde jsou soustředěné různé alternativní weby.

 

Copyright © 2007 - 2019 malé srdce