Odkazy


Intro

Na tuto stránku si budu ukládat odkazy webů, které velmi rád navštěvuji. Pokud se zde, mí drazí přátelé, ještě nenacházíte, neznamená to, že jsem na Vás zapomněl. Odkazy na Vás zde budu vkládat průběžně podle volného času, který mám momentálně k dispozici:-) Pokud znáte nějaký zajímavý web, o kterém si myslíte, že by tu měl být, napište mi prosím.

aaa

Slepý oslík

Slepý osel aneb Obyčejná nula aneb Beznadějný případ… Originální články, které nikde jinde nenajdete. Nic vyčteného jen prožitá moudrost tohoto českého kluka.
Ilusia

Ilusia.net

Vladek Zankovsky Vedoucí studia Banana Films, scenárista, střihač, kameraman , režisér více než 360 dokumentárních filmů, klipů, ukázek a reklamních šotů. Pracoval jsem na mnoha mezinárodních projektech, dokumentárních filmech, předvolebních kampaních a reklamních akcí velkých výrobců, včetně Prostor & Gamble, Philips Morris, Saatchi & Saatchi , a dalších.
Aluška

Aluška – alternativní web

Vítejte na místě, kde se sny stávají skutečností. Alternativní web.
Cesta člověka

Cesta člověka

Inspirativní web, kde najdete mnoho článků od různých autorů.
Krvavé umění

Krvavé umění

Krvavé umění – další mé oblíbené děvče s neuvěřitelně velkým literárním potenciálem. Kdo má rád literaturu, zde si zcela jistě přijde na své.
Šesté slunce

Šesté slunce

Šesté slunce – Web jednoho skvělého člověka a velmi talentovaného spisovatele – Petra Hynka. Krásná slova a krátké myšlenky oblaží jistě každého:-)
Teruda

Teruda

Teruda – můj největší miláček, jejíž blog byl školou optimismu. Bohužel nové články zde již nehledejte.
Autíček Jeníček

Autíček Jeníček

Autíček Jeníček – blog skvělé mámy o autisme svého syna Jeníčka. Amélie, maminka Jeníčka je ta vůbec nejlepší máma, kterou znám.
Samotářka

Samotářka

Samotářka – maminka Terezky a žena, která když něco dělá, tak to dělá na 100%
Dogma prachu

Dogma prachu

Dogma prachu – jeden úžasný projekt
Copyright © 2011 - 2018 malé srdce
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow