Upozornit
Upozornit na
guest

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Hrobárová Dcéra
8 let před

Veľmi príjemný článok. Pripomenul mi tie nekonečné vesmíry vo mne i tie v ktorých som ja. Voľakedy dávno mi Pán Bohaty povedal, že základom šťastia je nič nechcieť. Isto chápeš v Oslíkovom kontexte to nechcenie na druhú. Nechcieť nič nechcieť….

Hrobárová Dcéra
Odpovědět  malé srdce
8 let před

Pán Bohatý tiež dostal vždy všetko čo si zaželal až nakoniec skončil uväznení v smútku. Pamätám si ten jeho zvláštny odlesk v očiach, keď mi veľkou obkľukou vysvetľoval ako mu ubližuje, že má všetko čo chce. Na krátky moment som ten pocit zažila aj ja a som rada, za takú skúsenosť. Mňa keď sa pýtajú, čo chcem, tak im s úsmevom odpovedám, že chcem byť šťastná. Ale nie tak ako si to predstavujú. Spočinúť ako pšenica v klásku 🙂 Všade je toľko vesmírov a ľudstvo ako také sa snaží skúmať ten veľký. Pri tom má tisíce vesmírov na dosah srdca.… Číst vice »

Khira
8 let před

Moc hezký článek. Oslík je z jiného světa. Když si představím ten zbytek lidí na světě, kteří nemají ani ponětí o Oslíkovi, o smýšlení jako takovém… Achjo. U mě je taky stále na prvním místě ze všech ostatních. Jsem ráda, že na něj nezapomínáme, i když teda jsem ho nečetla hodně dlouho (a taky se to na mě odráží :). Mám takový pocit, že už jsi o něm psal ale nejsem si jistá (protože mi ty slova jsou povědomé). A měl jsi fakt velké štěstí, že jsi měl tu čest si s ním psát. S někym takovým se člověk nepotká… Číst vice »

Copyright © 2007 - 2019 malé srdce
5
0
Pokud se vám článek líbil a chcete k němu něco říct, napište svůj komentář.x