Pokud chceš k článku cokoliv říct, zanech komentář

5 Komentáře k článku "Pocta slepému oslíkovi"

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Seřazeno podle:   nejnovějších | nejstarších | počtu hlasů
Host
8.1.2016 21:11

Veľmi príjemný článok. Pripomenul mi tie nekonečné vesmíry vo mne i tie v ktorých som ja. Voľakedy dávno mi Pán Bohaty povedal, že základom šťastia je nič nechcieť. Isto chápeš v Oslíkovom kontexte to nechcenie na druhú. Nechcieť nič nechcieť….

Host
Khira
9.1.2016 16:03

Moc hezký článek. Oslík je z jiného světa. Když si představím ten zbytek lidí na světě, kteří nemají ani ponětí o Oslíkovi, o smýšlení jako takovém… Achjo. U mě je taky stále na prvním místě ze všech ostatních. Jsem ráda, že na něj nezapomínáme, i když teda jsem ho nečetla hodně dlouho (a taky se to na mě odráží :). Mám takový pocit, že už jsi o něm psal ale nejsem si jistá (protože mi ty slova jsou povědomé). A měl jsi fakt velké štěstí, že jsi měl tu čest si s ním psát. S někym takovým se člověk nepotká ani za… nejmíň čtyři reinkarnace :D.
Jinak si to napsal úplně přesně. Začít číst a příjmat oslíkovi texty je příjemné asi tak, že bys raději dělal tisíc jiných věcích než to. 🙂 V jednu dobu mi zbořil absolutně všechny iluze, připadala jsem si jak v černobílém filmu.
Ať už si o sobě plácá co chce, je nedocenitelný 🙂

wpDiscuz
Copyright © 2011 - 2018 malé srdce
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow