Ze zákulisí webu


DatumNázev událostiPopis události
11.10.2018Zásady ochrany osobních údajůNa web jsem přidal zásady ochrany osobních údajů. Najdete je nahoře v menu, sedmá záložka.
03.01.2016ZMĚNA LOGATak na nové logo, které mi jistý mladý muž slíbil, zřejmě musím zapomenout, protože na mne očividně zapomněl. Nevadí, zatím jsem si vyrobil svojpomocně to, které vidíte na mém webu. Je velmi jednoduché, tak snad se vám bude aspoň trochu líbit.
22.12.2015HTTPSTak jsem tímto dnem zabezpečil své stránky šifrovaným spojením HTTPS, čímž dojde k zabezpečené komunikaci mezi návštěvníkem mých stránek a serverem, kde můj web hostuje. Pro bezpečnost a rychlost mých webových stránek udělám maximum.
10.12.2015PHP 7Tak od včera frčím na PHP 7 pro ještě vyšší rychlost - moje webové stránky by se měly nyní zpracovávat výrazně rychleji.
05.12.2015FOTOGRAFIENa přání jedné čtenářky jsem do menu - úvod - o mně = vložil několik fotografií fyzické podoby malého srdce z jeho mladších let:-)
23.11.2015MĚSÍČNÍ OKÉNKO SAMOTÁŘKYOd nového roku 2016 bude můj web rozšířen o novou rubriku s názvem - Měsíční okénko samotářky - do tohoto okénka jednou za měsíc bude přispívat jeden úžasný človíček, kterého si hluboce vážím a jejíž myšlenky jsou opravdu nádherné! Nesmírně se těším, že souhlasila se spoluprací! Takže od nového roku se máte opravdu na co těšit; stejně, jako se těším i já.
17.11.2015OPTIMALIZACE WEBUV současné době se zaměřuji na celkovou optimalizaci mého webu a také na optimalizaci jednotlivých článků. Mezi jiným také na rychlost načítání stránek - zjistil jsem, že se mi v průměru načítají za 0.38 s, což není špatné, ale mohlo by to být o něco lepší. Chybí mi zde meta data, což je důležité pro vyhledávače, klíčová slova u jednotlivých článků. Nikdy bych nevěřil, kolik věcí je potřebných, abyste se dostali na lepší místo ve vyhledávačích. Například je rovněž důležité stáří vaší domény, neboť čím je doména starší, vyhledávače jim přiřazují větší důležitost. V mém případě je doména stará 2. roky Nebo i popisy stránek jsou důležité. Postupně se učím, jak lépe optimalizovat své stránky. Nikdy před tím jsem se o to nezajímal, ale je to nesmírně důležité pro větší návštěvnost. A navíc se dozvím mnoho nového a zajímavého.
09.11.2015PRÁCE NA WEBU POKRAČUJÍUpravil a vložil jsem na web již 101 článků z mého soukromého archívu. Zbývá ještě asi 30 nejlepších článků a potom se už konečně mohu plně věnovat článkům novým.
06.11.2015REKONSTRUKCE WEBURekonstrukční práce na mém novém webu pokračují. Designové práce jsou už téměř hotové. Nyní ručně vkládám své starší články, při kterých upravuji velikost fotografií, obrázků, barvu písma, média, aby vše dokonale zapadlo do nového designu těchto webových stránek. Toto je asi největší piplačka. Je pravda, že bych to mohl jednoduše naimportovat, ale v konečném důsledku bych i tak musel každý jeden článek upravit a tak jsem zvolil tu těžší variantu. Bohužel o starší komentáře jsem tímto způsobem přišel, za což se všem přispěvatelům a komentátorům velice omlouvám. Věřím však, že můj krok jistě pochopí. Vše dělám pro to, aby můj web měl už jisté profesionální proporce, aby byl přehlednější a také útulnější. Snad se mi to podaří a čtenář bude spokojený nejen po té designové stránce, ale především po té stránce obsahové.
04.11.2015NOVÉ LOGO WEBUPřipravuji nové logo pro svůj web. Pracuje na něm jeden velmi šikovný mladý muž na základě mých představ. Jsem velmi zvědavý, jak si s tím těžkým tématem poradí, které jsem mu zadal. Logo, které vidíte v záhlaví stránek je jen takové provizorní a dočasné, než ho vyměním za logo dle mých představ.
02.11.2015BLOGVšimněte si, že po přihlášení na mou doménu jste přesměrováni na tzv. Hlavní stránku webu. Chcete-li se dostat k mým článkům, v menu klikněte na BLOG.
01.11.2015NOVÝ WEBSnažím se vytvořit profesionální vzhled mých webových stránek a posunout je do vyššího levelu nejen po obsahové stránce, ale také po stránce designové a proto jsem si za 60 dolarů zakoupil šablonu, která již splňuje trochu těch profesionálních kritérií. Má některé funkce, které prostě u šablon zdarma je těžké najít. Ale netvrdím, že neexistují. Tato zakoupená šablona je trochu těžší na pochopení a chvilku mi potrvá, než se v ní zorientuji. Proto prosím promiňte dočasné nepohodlí. Vynahradím vám to lepším obsahem a profesionálnějšími funkcemi. Co se týká mých článků, nějaký čas potrvá, než je zase všechny vložím zpátky na nový web. Mohl bych je sice naimportovat ze zálohy, ale i tak bych jednotlivé články potom musel upravovat například velikost fotek, barvu textů apod. A tak jsem se rozhodl je vložit ručně. Je to sice piplačka, ale tento design webu už dlouho měnit nebudu a chci, aby můj web byl jeden z nejlepších, které můžete na internetu najít, jak po té designové stránce, tak i po té obsahové. A to mi určitě za tu námahu stojí.
Copyright © 2011 - 2018 malé srdce
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow